אפיון אתרים

אפיון אתרים

אפיון אתר – הופך כל אבן בשטח

כשמקימים עסק בודקים: מה גודל השוק, מי הקהל, מה מאפיין אותו, מה הוא צריך, מה עושים המתחרים, מהן ההזדמנויות שדרכן ניתן לפרוץ לשוק? באיזו שפה נכון לדבר אל קהל היעד? באיזה ביטויים הקהל מחפש את המוצרים או השירותים שבכוונתך להציע? – על כל אלה ועוד עונה אפיון אתרים שאני מבצע:

מה עושים המתחרים שלך?

כמאפיין, אני מבצע בדיקת אתרים של המתחרים שלך, איך האתר שלהם בנוי, מה הם מציעים לגולשים, באיזה מילות מפתח הם משתמשים כדי להגיע אל הגולשים, ועוד מגוון בדיקות שמלמדות איך השוק מתנהג באינטרנט בתחום העיסוק שלך.

איך להגיע לגולשים רציניים? 

אפיון אתרים כולל גם מחקר מילות מפתח מעמיק בעזרתן ניתן להגיע לכמה שיותר גולשים שרוצים לעשות עסקים ולנפות תנועת גולשים "סתם". דוגמא: צבעי מקצועי שישתמש באתר שלו במילת המפתח "צבעים" יקבל גם את כל הגולשות שחיפשו למשל לקנות "צבעים לשיער". חבל. זה פוגע בקידום האתר.

איך בונים אתר שגוגל אוהב?

אולי לא ידעת אבל אל האתר שלך בודקים שניים – הגולש ו…גוגל. יש לגוגל מערכת של חוקי "עשה" ו"אל תעשה" על פיהם הוא בודק את איכותו של האתר ומחליט אם לקדם, לעצור קידום או אפילו להעניש ולדחוק את האתר במורד תוצאות החיפוש. אפיון אתר מתווה גם את בניית האתר כמו שגוגל רוצה לראות… ולקדם.

איך לספק לגולש את רצונו?

האפיון קובע איזה תוכן הגולש רוצה לקרוא, המידע שמניע אותו לפעולה, איך הופכים את תכונות ויתרונות העסק שלך לתועלות שהגולש מבקש ובהתאם לכך את נושאי האתר, את התכנים ואת מבנה התוכן. וכידוע… גם גוגל קובע – התוכן הוא המלך.

תרומתו של אפיון אתר לקידום אתרים – SEO

מרבית בעלי בעסקים קודם בונים אתר ורק אחר כך פונים למקדם. צר לי אבל זו טעות שעולה אחר כך הרבה כסף. קודם מתכננים את האתר – אפיון אתר – ורק אח"כ בונים. והיתרון שלך במקרה הזה כפול כי בעוד המתחרים שלך שלא עשו אפיון משלמים אלפי שקלים על קידום (פחות יעיל בהיעדר אפיון) האתר שלך עולה למעלה ועוקף אותם מבלי להוציא כל כך הרבה כסף.

בין אם מדובר בבניית אתר תדמית או בניית אתר לעסקים, אתרים שעד כה בצעתי להם אפיון הגיעו אורגנית מהר מאד לעמוד הראשון בגוגל (חלקם למקום הראשון), וכך נחסכו מבעליהם הוצאות אדירות של אלפי שקלים על קידום ממומן במקרה הטוב, ואכזבות בגלל הביצועים הכושלים של האתר במקרה הגרוע.

כתיבת תגובה

© 2019 כל הזכויות שמורות לברגר פיתוח אתרים

סגירת תפריט
דילוג לתוכן